Zaži neopakovateľný zážitok, po ktorom sa nebudeš
vedieť dočkať ďalšieho týždňa!

Deti 0-3 roky 

Vaše malé poklady pravdepodobne nebudú chcieť byť bez Vás. Preto Vás pozývame s Vašimi najmenšími do špeciálnej miestnosti plnej hračiek a najrôznejších aktivít, kde sa spolu s ostatnými rovesníkmi určite zabavia.


Miestnosť je k dispozícii počas celej bohoslužby. Môžete využiť jedálenskú stoličku, mikrovlnku, či oddelenú časť na kojenie bábätiek. Na rodičov čaká pohodlné sedenie a veľká obrazovka s priamym prenosom z hlavnej sály. 

Veríme, že sa budete s Vašimi ratolesťami u nás dobre cítiť.


Deti 3-12 rokov

 

Množstvo hier a zábavných tvorivých aktivít v spoločnosti ďalších detí je garancia nezabudnuteľného zážitku! Na našich stretnutiach malí výskumníci popritom postupne objavujú a budujú vzťah so živým Bohom cez strhujúce biblické príbehy, ktoré rozvinú ich vieru, charakter a založia pevný základ.

Každá nedeľa prináša množstvo pútavých tém, ktoré budú viesť Vaše deti do rastúceho priateľstva s Ježišom.

Program pre deti začína každú nedeľu približne o 11:00 vždy po chváliacich piesňach a trvá do konca zhromaždenia.

Teenageri


Vieme, že aj teenageri môžu svoj čas a potenciál využívať naplno! 

Naše stretnutia vedú skúsení a charizmatickí vedúci, ktorí vedia, čo mladí ľudia potrebujú aby svoj život po všetkých stránkach naštartovali správnym smerom. Teenageri zažijú parádne strávený čas medzi rovesníkmi, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty. Určite nebudú chýbať fantastické hry, hudba, zaujímavé prednášky a kopec času na rozhovory.

Stretnutia prebiehajú v individuálnych termínoch, ktoré sa dozviete v nedeľu na zhromaždeniach , na webe v aktualitách, alebo na našej FB stránke. Tešíme sa!